top of page

Yaratımın 4 Kaynağı Tele Konferans Serisi

Ücret

₺1 000,00

Süre

4 x 90 Dakika

Detaylar

Yaratımın 4 temel kaynağı vardır; soru, seçim, olasılık ve katkı. Bunlar hayatınızı yaratmanıza yardımcı olan dört unsurdur ve sadece bu dört unsur tüm yaşamınızı yaratıp gerçekleştirmeniz için yeterlidir.


Bu 4 bölümlük tele konferansta her bir unsuru tek tek ele alıyoruz.


Ya eğer yaratım düşündüğünüzden çok daha kolay ve eğlenceliyse?


Ön Koşul: Yok.


Süre: 4 x 90 dakika Tarih: Aralık 2021


Access Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir. (Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

%100 Ülke Ücreti 1.540,00 TL   %80 Ülke Ücreti    1.235,00 TL   Türkiye Ücreti         1.000,00 TL   

Kredi Kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.

Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Lütfen havale/eft ödemenizi yaparken açıklama kısmına “Y4K yazın ve ödeme dekontunu info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size kayıtları indirebileceğiniz bağlantı bilgilerini iletebilmemiz için bize e-posta ile ulaşmayı unutmayın! 


Ödemeniz bize ulaştığında 24 saat içerisinde katılım bilgileriniz e-posta adresinize gönderilir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam klasörüne düşebilir, lütfen ödeme yaptıktan sonraki 24 saat içinde Junk/Spam klasörünüzü de kontrol edin.


Lütfen bu eğitimi satın almak için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "Y4K" yazarak kayıt olun ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapın.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPF, CF, ESSEP, Maestro, SAP, TTTE CF & Tercüman

bottom of page