top of page

Yakınlıkla Ilişki Yaratmak Tele Konferans Serisi

Ücret

₺3.000,00

Süre

6 x 90 Dakika

Detaylar

Herkes bir ilişki istediğini ya da ilişkilerini daha iyi yaşamak istediğini söyler. Ancak “ilişki” iki nesne arasındaki mesafedir. Yakınlıkla hayallerinizin ötesindeki ilişkiyi yaratabilirsiniz.


Yakınlığı, önce kendinizle yakın bir ilişki yaratarak yaratabilirsiniz; savunmasız olarak, kendinize güvenerek, kendinize izin vererek ve kendinizi yargılamayarak, kendinizi onurlandırarak ve kendiniz için şükran duyarak. 


Yakınlık olmadan birliğe sahip olamazsınız. Birlik, evrendeki her bir molekülle olan bağlantıdır. O bir neşenin huzuru ve huzurun neşesi duyusudur. 


İlişkinin ne olduğuna karar verdiniz, ki aslında öyle değil?

İlişkinin ne olmadığına karar verdiniz, ki aslında öyle? Kendinizle ve ilişkide olduğunuz kişilerle farkında dahi olmadığınız hangi gizli gündemleriniz var?

İlişkilerle ilgili hangi tanımlara, kararlara, yargılara, hesaplamalara ve sonuçlandırmalara sahipsiniz?

Şimdi sizin için ilişki konusunda hiç değerlendirmediğiniz hangi olasılıklar mümkün?


Bu 6 bölümlük tele konferans serisinde Yakınlığın 5 Öğesi ve İyi Bir İlişki Yaratmanın 3 Öğesini konuşacağız.

Ön Koşul: Yok

Süre: 6 x 90 dakika Tarihler: 1, 3, 8, 10, 15, 17 Mayıs 2023

Ücret: 3.000,00 TL (Nakit ödemede)

Ücrete çalışmanın günlük ses kayıtları dahildir. 

Tekrar ücreti yoktur!

Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Lütfen havale/eft ödemenizi yaparken açıklama kısmına “Yakınlık yazın ve ödeme dekontunu info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size kayıtları indirebileceğiniz bağlantı bilgilerini iletebilmemiz için bize e-posta ile ulaşmayı unutmayın! 

Kredi Kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır. Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Ödemeniz bize ulaştığında 24 saat içerisinde katılım bilgileriniz e-posta adresinize gönderilir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam klasörüne düşebilir, lütfen ödeme yaptıktan sonraki 24 saat içinde Junk/Spam klasörünüzü de kontrol edin.

Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "Yakınlık" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page