top of page

Para Problem Değil, Sizsiniz Tele Konferans Serisi

Ücret

₺3.000,00

Süre

6 x 90 Dakika

Detaylar

Para Problem Değil, Sizsiniz kitabı, İster çok fazla harcamak ve yeterince sahip olmamak ister çok fazlasına sahip olmak olsun, para konusunda sürekli zorluk yaşayan kişiler için yazılmış olan Gary Douglas ve Dr. Dain Heer'in dünyanın dört bir yanında birlikte yaptıkları para konulu seminerlerden ortaya çıkmıştır. Bu kitabı Türkçe'ye tercüme ederken para realitem tamamen değişti!


Para Problem Değil, Sizsiniz kitabına dayalı olan bu tele konferans serisinde de kitapta paylaşılan paranın hayatınıza akışının yollarını değiştirmeniz için kullanabileceğiniz prosesler, araçlar ve bakış açıları üzerine konuşacağız.


Aynı zamanda Gary ve Dain, ceplerinde on dolar olan kişilerden on milyon olan kişilere kadar para sorunları konusunda pek çok kişiyle çalıştılkarını, ancak ilginç bir şekilde hepsinin sorununun aynı olduğunu ve bunun parayla hiç ilgisi olmadığını söylerler. Bu aslında onların neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadıklarıyla ilgidir.


Neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız, neye sahip olabileceğinizin sınırlamasını yaratır. Bunu değiştirdiğimizde artık para sorunumuz olmaz!


YA EĞER ALIP KABUL ETMEYİ ÖĞRENMEK YAPABİLECEĞİNİZ EN BÜYÜK ŞEYSE?


Gelin, bu 6 bölümlük tele konferans serisinde bana katılın, alıp kabul etmeye gönüllü olmadığımız yerlerin kilitlerini açmaya başlayalım... Ve paranın kolaylığına, neşesine, ihtişamına sahip olalım!


Ön Koşul: Para Problem Değil, Sizsiniz kitabını satın almak ve tele konferans serisinden önce en az 1 kez okumuş olmak.


Süre: 6 x 90 dakika

Tarihler: 10, 12, 17, 19, 24, 26 Nisan 2023


Eğer henüz kitabı satın almadıysanız Para Problem Değil, Sizsiniz bağlantısına tıklayarak kitabınızı ve Tuğba Oksal ile daha önce yapılmış olan 6 bölümlük Kitap Kulübü Hediyenizi alın!


* Tele konferans tarih ve saatleri tercüme takvimi değişikliği ile değişebilir. Lütfen böyle bir durumda sizi kolaylıkla haberdar edebilmemiz için katılım e-postasındaki gruba katılın.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas


Ücret: 3.000,00 TL (Nakit ödemede)


Ücrete çalışmanın günlük ses kayıtları dahildir. 


Tekrar ücreti yoktur!


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Lütfen havale/eft ödemenizi yaparken açıklama kısmına “PPDS TS yazın ve ödeme dekontunu info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size kayıtları indirebileceğiniz bağlantı bilgilerini iletebilmemiz için bize e-posta ile ulaşmayı unutmayın! 


Kredi Kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır. Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Ödemeniz bize ulaştığında 24 saat içerisinde  katılım bilgileriniz e-posta adresinize gönderilir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam klasörüne düşebilir, lütfen ödeme yaptıktan sonraki 24 saat içinde Junk/Spam klasörünüzü de kontrol edin.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "PPDS TS" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz www.accessconsciousness.com sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekilere ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bir sorunuz olursa lütfen info@bilincleyasam.com adresine yazarak bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page