top of page

Ozgürlüğün 10 Anahtarı

Ücret

₺6.000,00

Süre

10 x 60-80 Dakika

Detaylar

Eğer özgürlüğün anahtarlarına sahip olsaydınız onları kullanır mıydınız?Gerçekten özgür olmak istiyor musunuz yoksa özgür olmak istiyormuşsunuz gibi mi davranıyorsunuz?

 

Ya eğer her zaman arzu ettiğiniz hayatı yaratmak için kullanabileceğiniz 10 basit araç olsaydı? Gerçekten bilinçli bir dünyaya hangi katkıyı olabilirdiniz? 

 

Sonsuz bir varlık olarak siz her zaman sorudasınızdır, cevapta değil. Sonuca vardığınızda veya cevabı bulmaya çalıştığınızda yargıya varmanız gerekir.

~Gary M. Douglas

 

Ya eğer sınırlamadan tamamen özgürleşmek sizin için bir realite olabilseydi?

 

Access Consciousness Sertifikalı Kolaylaştırıcıları ve Tercümanları Tuğba Oksal, Ayşegül Sevil ve Oya Demir ile Gary Douglas ve Dr. Dain Heer'in Özgürlüğün 10 Anahtarı kitabı ve tele konferans serisine dayalı olan bu 10 bölümlük tele konferans serisi size özgürlüğün anahtarlarına erişme konusunda kolaylık sağlayabilir. 


Ön Koşul: Yok

Süre: 10 x 60-80 Dakika Tarih: Nisan 2021


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. ~Gary Douglas

Ücret: 6.000,00 TL (Nakit ödemede) 


Ücrete tele konferans serisinin ses ve video kayıtları da dahildir.

Tekrar ücreti yoktur!


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "10 Anahtar" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!

Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın. Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır. Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.

Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde ses ve video kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Lütfen bu seriyi satın almak için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "10 Anahtar" yazarak kayıt olun ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapın.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Ayşegül Sevil, Oya Demir, Tuğba Oksal

Ayşegül Sevil, Oya Demir, Tuğba Oksal

Access Consciousness Sertifikalı Kolaylaştırıcı ve Tercüman

bottom of page