top of page

Kendin Ol Milyoner Olmak

Ücret

₺9.150,00

Süre

8-10 Saat

Detaylar

Kendin Ol; Milyoner Olmak - 1,5 Günlük Kendin Ol Macerası


Bir "Kendin Ol Sertifikalı Kolaylaştırıcı" olarak Dr. Dain Heer'in Kendin Ol, Dünyayı Değiştir kitabına ve Kendin Ol etkinliklerine ve kendi Access Consciousness araçlarını kullanarak milyoner olma deneyimime dayalı olarak yarattığım “Kendin Ol; Milyoner Olmak” 1,5 günlük Kendin Ol macerasına davetlisiniz…

Ya eğer dünyada ne olursa olsun paraya, zenginliğe ve servete, hatta milyonlara sahip olmak düşündüğünüzden çok daha kolaysa?..

Pandemi, savaş, ekonomik kriz dönemlerinin en çok milyonerler yaratan dönemler olduğunu biliyor muydunuz? Ben ilk milyonumu bu pandemi, savaş ve ekonomik krizlerin ortasında gerçekleştirdim. Hem de düşündüğümden çok farklı bir şekilde! Ne çok çalışarak ne bedenimi satarak ne de zannettiğiniz başka bir şekilde! ;-)

Ya eğer siz de milyona, milyonlara sahip olmaya gönüllü olsaydınız?

2 güne bölünmüş olarak yapılan bu 1,5 günlük Kendin Ol Macerasında, size henüz hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok para kazandıracağını “bildiğiniz” şeyleri keşfederken aynı zamanda sizin için benzersiz bir şekilde gelişmenin ne olduğunu keşfedeceksiniz.

Bu etkinliğe katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur. Sadece en az 1 kez Access Bars eğitimi ya da en azından seansı almış olmanız tavsiye edilir.

UYARI! Bu macera, dünyada işlev gösterme şeklinizi kökünden değiştirebilir! Özellikle de para ile :-)

Eğer henüz alıp okumadıydanız Dr. Dain Heer’in Kendin Ol Dünyayı Değiştir kitabını satın almak için BURAYA tıklayın.


Ya eğer sizin gerçekten para ile kendiniz olmanız bu dünyanın ihtiyaç duyduğu hediye, katkı, değişim ve olasılık ise?

Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir:

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

Ücret (Nakit Ödemede):

%100 Ülke Ücreti €345,00 - 11.250,00 TL

% 80 Ülke Ücreti €280,00 - 9.150,00 TL


Etkinlik ücretine Kendin Ol 1,5 Günlük Macera el kitapçığı ile etkinliğin video ve ses kayıtları dahildir.


Tekrar ücreti yoktur! Daha önce farklı Kendin Ol etkinliklerine katılmış olsanız bile bu farklı bir Uzmanlık Eğitimidir.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "KO Milyoner" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin.Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın. Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır.

Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde ses ve video kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Lütfen bu eğitimi satın almak için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "KO Milyoner" yazarak kayıt olun ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapın.

Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page