top of page

Kadınlar Salonu Tele Konferans Serisi

Ücret

₺7.000,00

Süre

15 x 90 Dakika

Detaylar

Ya eğer herkesin birbirine nazik davrandığı bir dünyada yaşasaydınız? Ya eğer bunun yaratılmasına yardımcı olacak kişi sizseniz?

Ya eğer sevecen, ilgilenen, alıp kabul eden ve farkındalıksız, nefret dolu, yargılayıcı olmayan bir ilişkiniz olsaydı?


Gary Douglas, erkekler ve kadınlar arasındaki bitmez tükenmez çatışmayı bitirme misyonunda!

Kadınlar Salonu, Douglas’ın bir grup kadınla yaptığı tele konferans sınıflarına dayalıdır. Onlar erkeklerden, seksten, ilişkilerden, erkeklerin ve kadınların rollerinden ve harika ahenkli ilişkiler yaratmaktan konuştular. Kitap, Access Consciousness’ın temeli sarsan araçlarını ve proseslerini, aydınlatıcı esinler ve kalp ısıtan ilhamlarla harmanlıyor.


Douglas şöyle diyor; “Benim arzum, kadınlara hem kendileriyle hem de başkalarıyla huzur içinde oldukları ve herşey için mücadele etmek zorunda kalmadıklarını hissettikleri bir yer vermek.” 

Douglas kadınları, istedikleri şeyi yaratmak için kadınsı güçlerini kullanarak “kadınlığın pragmatisti” olmaya davet ediyor. “Pragmatik ilişki” her eşin, işlerin her iki taraf için de yürümesine gayret etmesidir, diyor. “Eğer seçimleriniz konusunda pragmatik olmazsanız sonsuza kadar mutlu yaşayamazsınız.~Gary Douglas” 


Okuyucu geri bildirimi:Kadınlar Salonu derin bir kitap. Dikkatle okunursa kadınların hayatlarını gerçekten önemli bir şekilde değiştirecektir.


Lütfen bunu sadece bir kitap olarak değerlendirmeyin! Bu aslında, bir kız çocuğu, genç kız ve kadın olarak hayatınızda kolaylık, neşe ve ihtişamla nasıl yönünüzü bulacağınızı keşfetmenizde katkı olacak size daha çocukken verilmiş olması gereken ansiklopedi serisi gibidir! 


Ön Koşul: Kadınlar Salonu kitabını satın almak ve tele konferans serisinden önce en az 1 kez okumuş olmak.


Süre: 14 x 90 Dakika + 2 Saatlik Bonus tele konferans

Tarih: Mayıs - Eylül 2022


! Eğer henüz Kadınlar Salonu Kitabını almadıysanız lütfen kitabı satın almak için BURAYA tıklayın.

* Eğer tele konferanstan gerçekten katkı almak istiyorsanız kitabı edindiğinizden emin olun ;)

Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. 

~Gary Douglas


Ücret:  Nakit ödemede 7.000,00 TL

Kredi Kartı ile 7.280,00 TL Ücrete ses, video kayıtları ve yazılı prosesler dahildir. Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "KS TS" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Kredi kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır. Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde ses ve video kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Lütfen bu eğitimi satın almak içinwww.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "KS TS" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page