top of page

Enerji Çekme

Ücret

₺1.250,00 / ₺3.150,00

Süre

7 x 30 Dakika / 28 x 30 Dakika

Detaylar

Enerji Çekme 7 Gün İşiniz ve Paranız veya Enerji Çekme 28 Günlük


Enerji çekme, şüphesiz ki hayatınızda kolaylıkla engelleri aşmanız ve arzu ettiğiniz hayatı size getirmesi için kullanabileceğiniz en güçlü araçtır. Enerjinin dilini öğrenmek ve konuşmak hayatınızı hayallerinizin ötesinde değiştirir.

Enerji çekme çalışması bir egzersiz gibidir. Size nasıl evrenle birlikte çalışacağınızı ve arzu ettiğiniz şeyleri size getirmeleri için molekülleri yeniden düzenleyerek enerjiyi nasıl farklı şekillerde evrende harekete geçirebileceğinizi öğretir.

Enerji çekmeyi öğrenirken aynı zamanda evrenin enerjisinin molekülleri ile konuşmaya, evrenin fısıltılarını duymaya, dinlemeye ve Enerji Alışverişi dediğimiz çok keyifli bir aracı da kullanmaya başlayacaksınız.


Aynı zamanda çalışma sırasında Senfoni Enerjisi ile de tanışacak, yaratımın en önemli öğelerinden biri olan rahatlamayı, hediyelendirme ve alıp kabul etmeyi, yeryüzü ve bedeninizle iletişim kurarak birlik içinde yaşamayı da yaşamınıza katmaya başlayacaksınız.

Bu egzersizleri Zoom üzerinden birlikte yapacağız ve sonrasında artık sadece yapmakla kalmayacak bu enerjilerin kendisini olmaya da başladığınızı fark edecek ve günlük hayatınızda kullanabileceksiniz…


Çalışmamızı her akşam Zoom üzerinden birlikte yapacağız ve çalışma süresince ya da sonrasında dilediğiniz zaman kayıtları tekrar dinlemek üzere bilgisayarınıza ve/veya telefonunuza indirmeniz için ödeme yaptıktan sonra bir indirme bağlantı alacaksınız. 


Bu çalışmaya katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur!

Süreler: 7 Gün Enerji Çekme: 7 gün x 30 dakika

28 Gün Enerji Çekme: 28 gün x 30 dakika


Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir:

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

7 Gün Enerji Çekme 1.250,00 TL

28 Gün Enerji Çekme 3.150,00 TL


Ücrete çalışmanın günlük ses kayıtları dahildir. 


Tekrar ücreti yoktur!


Kredi kartı ile ödeme:

7 Gün Enerji Çekme için lütfen BURAYA tıklayın.

28 Gün Enerji Çekme için lütfen BURAYA tıklayın.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "EÇ 7Gün 2023" veya "EÇ 28Gün 2023" olarak yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin.Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde katılım bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "EÇ 7Gün 2023" veya "EÇ 28Gün 2023" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page