Enerji Çekme

Ücret

5 Gün ₺490,00 / 10 Gün ₺880,00

Süre

30'ar dakika

Detaylar

Enerji çekme, şüphesiz ki hayatınızda kolaylıkla engelleri aşmanız ve arzu ettiğiniz hayatı size getirmesi için kullanabileceğiniz en güçlü araçtır. Enerjinin dilini öğrenmek ve konuşmak hayatınızı hayallerinizin ötesinde değiştirir.

Enerji çekme çalışması bir egzersiz gibidir. Size nasıl evrenle birlikte çalışacağınızı ve arzu ettiğiniz şeyleri size getirmeleri için molekülleri yeniden düzenleyerek enerjiyi nasıl farklı şekillerde evrende harekete geçirebileceğinizi öğretir.

Enerji çekmeyi öğrenirken aynı zamanda evrenin enerjisinin molekülleri ile konuşmaya, evrenin fısıltılarını duymaya, dinlemeye ve Enerji Alışverişi dediğimiz çok keyifli bir aracı da kullanmaya başlayacaksınız.


Aynı zamanda çalışma sırasında Senfoni Enerjisi ile de tanışacak, yaratımın en önemli öğelerinden biri olan rahatlamayı, hediyelendirme ve alıp kabul etmeyi, yeryüzü ve bedeninizle iletişim kurarak birlik içinde yaşamayı da yaşamınıza katmaya başlayacaksınız.

Bu egzersizleri Ekim ayında 2 hafta boyunca haftada 5 gün Zoom üzerinden birlikte yapacağız ve sonrasında artık sadece yapmakla kalmayacak bu enerjilerin kendisini olmaya da başladığınızı fark edecek ve günlük hayatınızda kullanabileceksiniz…


Dilerseniz haftalık olarak 5 günlük çalışmaya katılabilir dilerseniz de 10 gün, 2 hafta olarak çalışmalara katılabilirsiniz.

Çalışmaların MP3 ses kayıt tekrarlarını alarak bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirip dilediğiniz zaman tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.


Bu çalışmaya katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur!

Tarih: 17-21 Ekim ve 24-28 Ekim

Saat: 10.00 - 10.30 (Çalışma süresi enerjinin akışına göre uzayabilir.)

Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir:

(Türkiye %65 ülkesidir. Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

5 Gün, 1 Hafta Enerji Çekme

%100 Ülke Ücreti 900.00 TL

% 80 Ülke Ücreti 720.00 TL

% 65 Ülke Ücreti 490.00 TL (Türkiye'de yaşayan ve çalışanlar için)

5 Gün, 2 Hafta Enerji Çekme

%100 Ülke Ücreti 1.620.00 TL

% 80 Ülke Ücreti 1.080.00 TL

% 65 Ülke Ücreti 880.00 TL (Türkiye'de yaşayan ve çalışanlar için)

Kolaylık için ödemenizi çalışma başlamadan en az 48 saat önce yapmanızı rica ediyoruz. Böylece size katılımla ilgili tüm detayları zamanında iletebilelim.


Tekrar ücreti yoktur.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas

Kaydolmak ve ödeme yapmak için son tarih ve saat her haftaki ilk çalışma başlamadan en az 48 saat öncedir! Böylece katılım bilgilerinizi zamanında size iletebiliriz :)


Ödemenizi havale/eft yoluyla aşağıdaki banka hesaplarından birine ya da Shopier.com üzerinden kredi kartı ile ödemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayarak yapabilirsiniz.

*Not: Kredi kartı ile ödemede banka %5 komisyon almaktadır. Kredi kartı ile ödeme linkinde komisyon ücrete dahil edilmiştir.


5 Gün (1 Hafta) Enerji Çekme

https://www.shopier.com/m/products.php?productid=8744310%100 Ülke Ücreti

% 80 Ülke Ücreti

Türkiye (%65 Ülke) Ücreti

10 Gün (2 Hafta) Enerji Çekme

%100 Ülke Ücreti

% 80 Ülke Ücreti

Türkiye (%65 Ülke) Ücreti

Havale/EFT Bilgisi:

Hesap adı: Tuğba Oksal

Garanti Bankası, Suadiye Şubesi

Hesap no: 350 – 6963346

IBAN: TR61 0006 2000 3500 0006 9633 46

Ziraat Bankası, Şenesenevler Şubesi

Hesap no: 946-43167467-5001

IBAN: TR47 0001 0009 4643 1674 6750 01

Lütfen havale/eft ödemenizi yaparken açıklama kısmına katıldığınız etkinliğin adını “Enerji Çekme” olarak yazın ve ödeme dekontunu info@bilincleyasam.com adresine gönderin.

Shopier.com üzerinden ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak site üzerinden bize ulaşacaktır.

Ödemeniz bize ulaştığında Zoom katılım bilgilerinizin yer aldığı ve ses kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantıları e-posta ile adresinize göndereceğiz.


Şimdi sizden ricamız eğer bu çalışmada bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak kayıt olmanız. Lütfen hangi eğitime kayıt olmak istediğinizi açıkça Enerji Çekme 1 Hafta veya Enerji Çekme 2 Hafta olarak belirtin.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz www.accessconsciousness.com sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.

Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPF, CF, ESSEP, Maestro, SAP, TTTE CF & Tercüman