top of page

Enerji Çekme

Ücret

3.500,00 TL

Süre

29 Gün x 30 Dakika

Detaylar

Enerji Çekme 29 Günlük


Enerji çekme, şüphesiz ki hayatınızda kolaylıkla engelleri aşmanız ve arzu ettiğiniz hayatı size getirmesi için kullanabileceğiniz en güçlü araçtır. Enerjinin dilini öğrenmek ve konuşmak hayatınızı hayallerinizin ötesinde değiştirir.

Enerji çekme çalışması bir egzersiz gibidir. Size nasıl evrenle birlikte çalışacağınızı ve arzu ettiğiniz şeyleri size getirmeleri için molekülleri yeniden düzenleyerek enerjiyi nasıl farklı şekillerde evrende harekete geçirebileceğinizi ve arzu ettiğiniz şeylerin enerjisini yaşamınıza davet ederek onların enerjileri ile ahenkli hale gelmeyi öğretir.

Enerji çekmeyi öğrenirken aynı zamanda evrenin enerjisinin molekülleri ile konuşmaya, evrenin fısıltılarını duymaya, dinlemeye ve Enerji Alışverişi dediğimiz çok keyifli bir aracı da kullanmaya başlayacaksınız.


Aynı zamanda çalışma sırasında günlük kullanabileceğiniz pek çok soru ve proseslerin yanı sıra Olasılıklar Senfonisi Enerjisi ile de tanışacak, yaratımın en önemli öğelerinden biri olan rahatlamayı, hediyelendirme ve alıp kabul etmeyi, yeryüzü ve bedeninizle iletişim kurarak birlik içinde yaşamayı da yaşamınıza katmaya başlayacaksınız.

Bu egzersizleri Zoom üzerinden birlikte yapacağız ve sonrasında artık sadece yapmakla kalmayacak bu enerjilerin kendisini olmaya da başladığınızı fark edecek ve günlük hayatınızda kullanabileceksiniz…


Bu çalışmaya katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur!

Süreler: 29 Gün Enerji Çekme: 29 gün x 30 dakika


Ücretler:

3.500,00 TL Nakit ödeme

3.640,00 TL Kredi kartı ile ödeme


Ücrete çalışmanın günlük ses kayıtları dahildir. 

Tekrar ücreti yoktur!


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "EÇ 29" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Kredi kartı ile ödeme ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Banka komisyonu kredi kartı ödeme bağlantısında ücrete yansıtılmıştır.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak site üzerinden bize ulaşacaktır. 

Ödemenizi yaptıktan sonra en geç 24 içinde katılım bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "EÇ 29 Gün" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page