top of page

Diller ve Iletişim Kapasiteleriniz

Ücret

Giriş ₺1.980,00 / Giriş ve Başlangıç ₺6.600,00

Süre

Giriş 2 Saat / Giriş ve Başlangıç 7 Saat

Detaylar

Diller ve İletişim Kapasiteleriniz - 1,5 Günlük Uzmanlık Eğitimi


Bu eğitim Access Consciousness Uzmanlık Onaylıdır!


Hayatınız boyunca bir dil öğrenmek ya da kendi dilinizde kolaylıkla iletişim kurabilmek için ne kadar çok çaba harcadınız? Şimdi farklı bir olasılık mevcut!


 • İletişim kurarken dili nasıl kullanıyorsunuz?

 • Doğru anlaşılmak adına doğru konuşmak ve kendinizi doğru ifade etmek için kendinizi ne kadar sıkıştırıyorsunuz?

 • Konuşurken ya da düşünürken kekeliyor musunuz?

 • Kelimeleri ne yaratmak için kullanıyorsunuz?

 • Bedeniniz ile iletişime sahip misiniz? Hayvanlarla ve bitkilerle daha kolay iletişim kurmak ister miydiniz? Tüm dilleri anlamayı, konuşmayı ve yazmayı arzu eder miydiniz?

 • Bir dili öğrenmenin doğru yolunun ne olduğuna karar verdiniz?

 • Kaç farklı yöntem denediniz?

 • Ne kadar çok zaman, enerji ve para harcadınız?

 • Ve her denemenizde aslında ne kadar kendinizi yargıladınız ve daha da fazla vazgeçtiniz?..

 • Ya eğer dil öğrenmek çok daha kolay ve eğlenceli olsaydı?

 • Her şeyi kolaylıkla öğrenmek ve bilmek için siz hangi sonsuz kapasitelere sahipsiniz?

 • Şimdi gerçekte olduğunuz 9 translar kapasitelerinizi açığa çıkarmanın zamanı mı?


Access Consciousness araçlarını kullanarak (Access Consciousness onaylı) Diller ve İletişim Kapasiteleriniz Giriş ve Başlangıç Uzmanlık Eğitimlerinde, dil öğrenmekle ve enerjinin dili dahil bildiğiniz tüm dillerle kolaylıkla iletişim kurmakla ilgili sınırlamalarınızı keşfederek onlardan kurtulmaya başlayabilirsiniz.


Gerçekte diller ile sahip olduğunuz kapasiteleri açığa çıkararak onları yaşamanızın zamanı geldi mi?

Ya eğer diller ve iletişim ile sahip olduğunuz kapasiteleriniz farklı bir gelecek için hepimize bir hediye ise?


Sizlerden gelen talepler üzerine eğitimi çevrim içi ve 4 bölümlük tele konferans serisi olarak yapacağız.


Giriş Eğitimi 

Ön Koşul: Yok (1 kez Access Bars eğitimine katılmış olmanız önerilir.)

Süre: 2 Saat Giriş eğitimi 5 Haziran 2023 tarihinde çevrim içi olarak yapılmış olup, bu telekonferansa ait kayıtları BURAYA tıklayarak satın alabilirsiniz.


Başlangıç Eğitim

Ön Koşul: Diller ve İletişim Kapasiteleriniz Giriş Eğitimi (1 kez Access Bars eğitimine katılmış olmanız önerilir.)

Süre: 6 Saat (3 Tele Konferans) Başlangıç eğitimi 7, 9, 11 Haziran 2023 tarihlerinde 3 telekonferans olarak çevrim içi olarak yapılmış olup, bu telekonferansa ait kayıtları BURAYA tıklayarak satın alabilirsiniz.


* Ödemenizi tamamlamanızın ardından kayıt bağlantınız e-posta adresinize iletilecektir.


* Sınıf ücretlerine sınıfın ses ve video kayıtları dahildir.


* Eğer Başlangıç Eğitimi'ne katılıyorsanız ve daha önce Giriş Eğitimi aldıysanız bile bu eğitimin Giriş bölümüne katılmanız gerekmektedir ve ücrete dahildir!

Giriş Eğitimi 1.980,00 TL

Tekrar Ücreti

990,00 TL  DVIKTU

Giriş ve Başlangıç Eğitimleri 6.600,00 TL


Tekrar Ücreti

3.300,00 TL   DVIKTKU

Çocuk ve Genç Ücretileri: *15 yaş ve altındaki çocuklar ödeme yapan bir yetişkin ile birlikte ücretsiz katılabilirler (sadece ikramlar ve kitapçık için 100 TL ödeme alınır). *16-17 yaşındaki gençler ücretin yarısını öderler. *18 yaş ve üzeri tam ücret öder.

Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. ~Gary Douglas

Kaydolmak ve ödeme yapmak için son tarih ve saat eğitim başlamadan 48 saat öncedir!

Giriş Eğitimi Kredi Kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Giriş ve Başlangıç Eğitimleri Kredi Kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "DVİK Giriş" veya "DVİK Başlangıç" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!

Kredi kartı ile ödemede ödemenizi ilk kez veya tekrar katılıma göre yukarıda ve mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla yukarıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz. Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.

Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde ses ve video kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.

Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "DVİK Giriş" veya "DVİK Başlangıç" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız

Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page