top of page

Celdirici Implantlar Tele Konferans Serisi

Ücret

₺3.000,00

Süre

6 x 90 Dakika

Detaylar

Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak - 6 Bölümlük Tele Konferans Serisi


Şimdi gerçekten arzu ettiğiniz geleceği yaratırken çeldirilmeye son vermenin zamanı geldi mi? Bu bir sonraki adımınız olabilir!


Sık sık korku, şüphe, suçluluk, pişmanlık veya öfkeye kapılıyor musunuz? Ya da bir şekilde hepsiyle bir huzur algısına sahip olabilin diye hayatınızı, işinizi, ilişkilerinizi ve yaşadığınız (ya da yaşamadığınız) cinselliği doğru yapmaya çalışırken kendinizi umutsuzca bir şeylere takıntı yaparken buluyor musunuz?

Eğer tüm bu şeyler tarafından çeldirilmeseydiniz gerçekten arzu ettiğiniz hayatı ve yaşamayı yaratmak için daha fazla alana sahip olur muydunuz? Kontrol edemiyormuş veya değiştiremiyormuşsunuz gibi görünen hislere, duygulara ve tepkilere kapılmak yerine hayatınızda gerçekten daha fazla mevcut olur muydunuz?


Bu tele konferans serisi, Access Consciousness’ın kurucusu Gary Douglas ve yaratıcı ortağı Dr. Dain Heer'in yaptıkları 6 bölümlük tele konferans serisinden ortaya çıkan Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak kitabına dayalıdır ve çeldirici implantları tanımanızı ve onlardan özgürleşmenizi sağlayacak bilgiler ve etkili araçlar sunar.


Bir çeldirici implant, yaşamınızdaki olaylar tarafından tetiklenmek ve sizi gerçekte olabileceğiniz her şey olmaktan ve gerçekten sahip olmak istediğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan dikkat dağıtıcı şeyleri yaratmak için tasarlanmıştır. Hiçbir konuda seçime sahip olmadığınıza inanmamızın nedeni onlardır.


Kendinizi değiştiremeyeceğiniz bir durumda bulduğunuzda, bir çeldirici implanta saplanıp kalmış olabilirsiniz. 

~Gary Douglas


Bu seriyi satın almak için ön koşul Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak Kitabına sahip olmak ve tele konferanstan önce en az 1 kez okumuş olmaktır. Tele konferans sırasında kitabı okumuyoruz, kitabı siz okuyacaksınız, tele konferans sırasında kitaba dayalı çalışmalar ve kolaylaştırmalar yapılmaktadır.


! Eğer henüz Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak Kitabını almadıysanız lütfen kitabı satın almak için BURAYA tıklayın.

* Eğer tele konferanstan gerçekten katkı almak istiyorsanız kitabı edindiğinizden emin olun ;)


Süre: 6 x 90-120 dakika


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas


Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir:

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)


Ücret: 2.625,00 TL    


Ücrete tele konferans serisinin ses ve video kayıtları da dahildir.


Tekrar ücreti yoktur!


Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "Çeldirici TS" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin.Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde ses ve video kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Lütfen bu eğitimi satın almak için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "Çeldirici TS" yazarak kayıt olun ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapın.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page