top of page

Access The Foundation

Ücret

₺36.100,00 / Tekrar Ücreti ₺18.050,00

Süre

3,5 Gün (18 Saat)

Detaylar

Access Consciousness The Foundation Eğitimi


Ya eğer her şeyi değiştirmek mümkünse? Ya eğer siz başka hiç kimsenin bilmediği bir şeyler biliyorsanız? Ya eğer şimdi olmak için buraya geldiğiniz her şeyi ifade etmenin ve seçmenin zamanıysa?

The Foundation eğitimi, hayatınızda değiştirmek istediğiniz herhangi bir şeyi ve her şeyi değiştirmek üzere sizi güçlendirmek için tasarlanmıştır. Bu sınıfta size çok sıklıkla işlevsel olduğumuz kısıtlamaların temelinden kopup ayrılmanız ve yeni bir temel, kısıtlamasız olasılıklar olan bir platform kurmanıza izin verecek araçlarla dolu bir araç kutusu verilecektir, böylece gerçekten arzu ettiğiniz hayatı yaratmaya başlayabilirsiniz.


Neyi arzuluyorsunuz? Farklı ne olmak, neye sahip olmak isterdiniz? Daha fazla neşe ister miydiniz? Daha fazla eğlence? Daha fazla kolaylık? Sabahları, dünya gezegeninde olmanın verdiği mutluluk için şükran duygusuyla uyanmak ister miydiniz?


Sizin için bu her neyse, O mümkündür. Dünyanın her tarafından binlerce kişi, Foundation eğitiminde size tanıtılacak olan basit ve pragmatik Access Consciousness araçlarını kullanmak suretiyle arzuladıkları hayatları yarattılar.


Her şey değişebilirdir. Hey şey mümkündür. Soru şudur; onu seçecek misiniz?


Ön Koşul: 1 kez herhangi bir zamanda Access Bars eğitimi


Süre: 3,5 gün

Tarih ve Saatler: 22 - 25 Şubat 2024

22 Şubat - Perşembe 14.00 - 17.00 23 Şubat - Cuma 10.30 - 17.30

24 Şubat - Cumartesi 10.30 - 17.30

25 Şubat - Pazar 10.30 - 17.30

* Öğle yemeği molası 1,5 - 2 saattir.


* Mekan bilgisi kayıt olduğunuzda adres ve tarif detayları ile e-posta adresinize iletilecektir.


* Eğer henüz bir Access Bars sınıfı almadıysanız Foundation eğitiminden önce sizin için bir Access Bars eğitimi organize edebilmemiz için lütfen bize bilgi verin.


* The Foundation eğitimi sadece ŞAHSEN katılımla yapılabilmektir, çevrim içi katılım seçeneği Covid istisnaları sonunda iptal edilmiştir. Lütfen çevrim içi katılma talebinde bulunmayın.


Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir:

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

  

Tam Ücret:

%100 Ülke Ücreti 2.250,00 EUR (ya da sınıf günü TL karşılığı )

%80 Ülke Ücreti   1.800,00 EUR (ya da sınıf günü TL karşılığı )

Türkiye Ücreti       36.100,00 TL     

Tekrar Ücreti:

Son 12 ay içinde bir The Foundation veya Olasılıklar için Seçim (CFP-Eski COP) eğitimi aldıysanız ücret %50 indirimlidir.


Çocuk ve Genç Ücretleri: *15 yaş ve altındaki çocuklar ödeme yapan bir yetişkin ile birlikte ücretsiz katılabilirler (sadece ikramlar ve sertifika basımı için 1.200 TL ödeme alınır). * 16-17 yaşındaki gençler ücretin yarısını öderler. * 18 yaş ve üzeri tam ücret öder.


Ön ödeme, tekrar, genç ve çocuk ikram ücretlerini ödemek için lütfen ürünü sepetinize ekledikten sonra "Bir promosyon kodu girin" yazan yere aşağıdaki kodlardan uygun olanını girin:


Eğitim ücretine sınıfın el kitapçığı, uluslararası sertifika ve sınıfın ses kayıtları dahildir.


Kayıt sırasında Access Consciousness sistemi, daha önceki eğitim katılımlarınıza bakarak ön koşulunuzu kontrol ederek ödeyeceğiniz ücreti otomatik olarak hesaplamaktadır. Bu nedenle daha önce aldığınız eğitimlerin sistemdeki hesabınızda kayıtlı olduğundan emin olun.

* Eğitim ücretinin Access Consciousness tarafından değiştirilmesi durumunda yeni ücretler ve geçerlilik başlangıç tarihi tarafınıza bildirilecektir. Ödeme yaptığınız tarihe göre ücret değişiminin size yansıtılıp yansıtılmayacağı Access Consciousness tarafından belirlenir.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas


Kitapçık ve sertifikalarınızın basılması ve katılımınızın konfirme edilmesi için sınıftan en az 2 GÜN önce aşağıdaki yöntemlerden biriyle 4.000 TL iadesi olmayan ön ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz! Kalan ödemenizi eğitim günü nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ödemenizi aşağıdaki Kredi Kartı bağlantısını kullanarak site üzerinden yaparsanız bize otomatik ödeme bilgisi ulaşacaktır.


Eğer yurt dışında yaşıyor ve çalışıyorsanız ödemenizi nasıl yapacağınıza dair sorularınız için tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine yazabilir ya da 0544 140 47 71 no'lu telefondan bizi arayabilirsiniz.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "Foundation" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı ile ödemede banka komisyonu ücrete yansıtılmıştır.

Ön ödeme, tekrar, genç ve çocuk kitapçık ile ikram ücretleri ödemelerinizi aşağıda ve mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla aynı bağlantı üzerinden ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanını girerek yapabilirsiniz.


6.100 TL Ön Ödeme kodu: TFO6100 0-15 yaş için kitapçık ve ikramlar ödeme kodu: CKUC1200 Tekrar Ücreti ya da 16-17 yaş Genç Ücreti indirim kodu: TFTGU24


6.100 TL ön ödemeden sonra Tam Ücret Kalan Ödeme kodu: TFTUK24 Tekrar/Genç Ücreti Kalan Ödeme kodu: TFTGK24


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde katılım bilgileri ve ses kayıtlarını indirme bağlantısı e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer kalan ödemenizi eğitimde yaparsanız ses kayıtları indirme bağlantısı eğtitimden sonra 24 saat içinde gönderilir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "Foundation" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.

Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, Maestro, SAP, TTTE CF & Tercüman

bottom of page