top of page

Access Facelift

Ücret

₺12.000,00 / Tekrar Ücreti ₺6.000,00

Süre

1 Gün (8 Saat)

Detaylar

Access Facelift Uluslararası Uygulayıcı Sertifika Eğitimi


Ya eğer yaş bedeninize kilitlediğiniz bir bakış açısıysa? Access Enerjetik Facelift, yüzümüze, başımıza, göğsümüze ve bütün bedenimize kilitlenmiş olan pek çok sınırlayıcı enerjiyi hareket ettirmesi ve dönüştürmesi için bedene bir şans verir.


Oldukça dinamik ancak yine de nazik olan elle uygulamalı beden prosesi olan Facelift, bedenin doğal iyileşme kapasitelerini derinleştirebilir ve hızlandırabilir.


Hayatınızda kendinize verebileceğiniz en muhteşem hediye için davetlisiniz!


Access Enerjetik Facelift, yüzü gençleştirmek ve yüzdeki ve bütün bedendeki yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek için harika bir yoldur. Yüzünüze ve boynunuza uygulanan nazik yatıştırıcı dokunuş restore etmek, canlandırmak ve gençleştirmek için bedeninizin hücreleriyle birlikte çalışır.

Bir Access Facelift seansı alırken bedene ve yüze birçok farklı enerjiler uygulanır ve neyin serbest bırakılabileceğini keşfetmek için pek çok olasılık vardır. Ya eğer yüzünüzle ilgili yargıladığınız her şeyi yok edebilseydiniz?


Bu yaşam dönüştüren tekniği öğrenmek ve kendi kapasitelerinizi keşfetmek için gelip bizimle oynayın...


KATILIM, ÜCRETLENDİRME, ÖDEME ve KAYIT detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.


KATILIM:

Access Facelift eğitimi sadece ŞAHSEN katılımla yapılabilmektedir. Lütfen çevrim içi katılım talebinde bulunmayın.  


Ön Koşul: Yok


Süre: 1 gün

Tarih ve Saatler: 21 Temmuz 2024, Pazar, 10.30 - 18.00


Eğitim sabah saat 10.30’da başlar, öğlen 1-1,5 saat kadar yemek molası verilir ve 18.30 gibi biter. Sınıf bitiş saati enerjinin akışına göre değişebilir. Salon eğitim başlamadan 30 dakika önce açılır. Lütfen eğitim başlamadan en az 10-15 dakika önce gelerek bir çay, kahve eşliğinde rahatlamak için kendinize zaman verin.


Bu eğitim İstanbul'da gerçekleştecektir. Mekan bilgisi kayıt olduğunuzda adres ve tarif detayları ile e-posta adresinize iletilecektir.


Eğitim sırasında el kitapçığımızdaki konuları işleyecek, Gary Douglas ile Shannon O’Hara’nın eğitim videosunu izleyeceğiz. 2 kez Facelift seansı uygulayacak ve 2 kez de siz seans alacaksınız. Eğitim sonunda da uluslararası uygulayıcı sertifikanızı alarak artık bir Access Facelift Uygulayıcısı olacaksınız. :)


Eğer daha sonra siz de Access Facelift eğitimleri vermek isterseniz Access Facelift Kolaylaştırıcısı olmak ile ilgili detayları BURADAN inceleyebilirsiniz. Sayfa sadece İngilizce’dir, Google Translate kullanarak tercüme edebilir ya da cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri Hizmetlerine e-posta gönderebilirsiniz.


ÜCRETLENDİRME:

Access Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir.

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)


İlk Katılım Ücretleri:

%100 Ülke Ücreti 480,00 EUR (ya da sınıf günü TL karşılığı )

%80 Ülke Ücreti   380,00 EUR (ya da sınıf günü TL karşılığı ) 

Türkiye Ücreti       12.000,00 TL

 

Tekrar ücreti %50 indirimli olarak 6.000,00 TL'dır.

Kayıt sırasında sistem daha önceki eğitim katılımlarınıza bakarak ödeyeceğiniz ücreti otomatik hesaplamaktadır. Bu nedenle tekrar ücretinden yararlanmak için eğer varsa sistemde önceki sınıflarınızın kayıtlı olduğundan emin olun. Sorunuz olursa ya da sorun yaşarsanız lütfen doğrudan bu adrese e-posta gönderin:

cs.turkish@accessconsciousness.com

 

Çocuk ve Genç Ücretleri:

*15 yaş ve altındaki çocuklar ödeme yapan bir yetişkin ile birlikte ücretsiz katılabilirler (sadece ikramlar ve kitapçık için 500,00 TL ödeme alınır).

* 16-17 yaşındaki gençler ücretin yarısını öderler. 

* 18 yaş ve üzeri tam ücret öder.


Eğitim ücretine sınıfın el kitapçığı, renkli şemalar, uluslararası sertifika ve sınıfın ses kayıtları dahildir.


* Eğitim ücretinin Access Consciousness tarafından değiştirilmesi durumunda yeni ücretler ve geçerlilik başlangıç tarihi tarafınıza bildirilecektir. Ödeme yaptığınız tarihe göre ücret değişiminin size yansıtılıp yansıtılmayacağı Access Consciousness tarafından belirlenir.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas


ÖDEME:

Kitapçık ve sertifikalarınızın basılması ve katılımınızın konfirme edilmesi için eğitim başlamadan en az 48 saat önce aşağıdaki yöntemlerden biri ile 2.000 TL iadesi olmayan ön ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz! Kalan ödemenizi dilerseniz eğitim başlamadan önce 2 kez 5.000 TL'lık ödemeler halinde veya eğitim günü sabahı tek seferde nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Eğer ön ödemenizi havale/EFT yoluyla yaparsanız ödeme dekontunuzu lütfen tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Ödemenizi aşağıdaki Kredi Kartı bağlantısını kullanarak site üzerinden yaparsanız bize otomatik ödeme bilgisi ulaşacaktır.


Eğer yurt dışında yaşıyor ve çalışıyorsanız ödemenizi nasıl yapacağınıza dair sorularınız için tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine yazabilir ya da 0544 140 47 71 no'lu telefona WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "Bars" ve katılmak istediğiniz tarihi yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı ile ödemede banka komisyonu ücrete yansıtılmıştır.

Ön ödeme, tekrar, genç ve çocuk kitapçık ile ikram ücretleri ödemelerinizi aşağıda ve mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla aynı bağlantı üzerinden ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanını girerek yapabilirsiniz.


2.000 TL Ön Ödeme kodu: AFONOY 5.000 TL Ara Ödeme kodu: AFAOY

0-15 yaş için kitapçık ve ikramlar ödeme kodu: CKUCR500

Tekrar Ücreti ya da 16-17 yaş Genç Ücreti  indirim kodu: AFYUY


2.00 TL ön ödemeden sonra Tam Ücret Kalan Ödeme kodu: AFTKUY

Tekrar/Genç Ücreti Kalan Ödeme kodu: AFYUKY


Eğer tam ödemenizi sınıftan önce yaparsanız 24 saat içinde adres, sınıf ses kayıtlarını dinleyebileceğiniz ve iletişim kuracağımız bağlantı bilgileri e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer sadece ön ödeme yaparsanız ses kayıtları bilgisi sınıftan sonra 24 saat içinde gönderilecektir.


❗️Gönderilen e-postalar e-posta sağlayıcınız güvenlik filtrelemesi yaptığından Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, lütfen onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


KAYIT:

Sizden ricamız eğer bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda  kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına"Access Facelift" ve katılmak istediğiniz tarihi yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğitimden sonra 24 içinde Access Consciousness sitesindeki hesabınızda "Sınıf Geçmişi" altında sınıfa katıldığınıza dair kaydınızı görebilirsiniz.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.

Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…


Access Consciousness Enerjetik Facelift sayfasıKolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP, Tercüman & Tercüme Koordinatörü

bottom of page