top of page

Access Bars

Ücret

₺9.600,00 / Tekrar Ücreti ₺4.800,00

Süre

1 Gün (8 Saat)

Detaylar

Access Bars Uluslararası Uygulayıcı Sertifika Eğitimi


Hayatınızda en son tamamen rahatladığınız, beslendiğiniz ve önemsendiğiniz anı hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeninizle ya da varlığınızla ilgili herhangi bir yargı olmadan nezaketi ve iyileşmeyi alıp kabul etmenizden bu yana bir hayli zaman geçti mi?


Hayatınızda kendinize verebileceğiniz en muhteşem hediye için davetlisiniz!


Access Bars, başta bulunan 32 noktaya hafifçe dokunarak yapılarak bir beden prosesidir. Sağlık sorunlarından kilo problemlerine, uykusuzluk, anksiyete, depresyon, sınav stresi dahil aklınıza gelebilecek her konuda hayatınızda kolaylık yaratmak için kullanabileceğiniz enerjetik bir çalışmadır... Gary Douglas'ın da dediği gibi "En kötü ihtimalle harika bir masaj yaptırmış gibi olursunuz. En iyi ihtimalle bütün hayatınız değişir!"


Bir düğmeye basıp birisinin size yeterince iyi olmadığınızı ya da hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştiremeyeceğinizi söylediği kafanızdaki o sesi susturabildiğinizi hayal edin. Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır. Hafifçe Bars noktalarına dokunduğunuzda sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız.


Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen, yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Biz ne sıklıkla serbest bırakıyoruz, bariyerlerimizi indiriyoruz ve başka bir kişinin bize gerçekten hediye etmesine izin veriyoruz? Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır.


Bu yaşam dönüştüren tekniği öğrenmek ve kendi kapasitelerinizi keşfetmek için gelip bizimle oynayın...


KATILIM, ÜCRETLENDİRME, ÖDEME ve KAYIT detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.


KATILIM:

Access Bars eğitimi sadece ŞAHSEN katılımla yapılabilmektedir. Çevrim içi katılım istisnası sadece Covid sırasında Bars Kolaylaştırıcısı olmak için ön koşul sayılmayan Access Bars Öğrenimi eğitimi ile uygulanmıştır. Lütfen çevrim içi katılma talebinde bulunmayın.  

 

Ön Koşul: Yok


Süre: 1 gün

Tarih ve Saatler:

20 Temmuz 2024, Cumartesi, 10.30 - 18.30


Eğitim sabah saat 10.30’da başlar, öğlen 1-1,5 saat kadar yemek molası verilir ve 18.30 gibi biter. Eğitim bitiş saati enerjinin akışına göre değişebilir. Salon eğitim başlamadan 30 dakika önce açılır. Lütfen eğitim başlamadan en az 10-15 dakika önce gelerek bir çay, kahve eşliğinde rahatlamak için kendinize zaman verin.


Bu eğitim İstanbul'da gerçekleştecektir. Mekan bilgisi kayıt olduğunuzda adres ve tarif detayları ile e-posta adresinize iletilecektir.


Eğitim sırasında el kitapçığımızdaki konuları işleyecek, Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ın eğitim videosunu izleyecek ve 2 kez Bars seansı uygulayarak 2 kez de siz seans alacaksınız. El kitapçığındaki araçlar ve konuların üzerinden birlikte geçerken aynı zamanda kitapçıkta yer alan farklı beden proseslerinden ve Access’teki diğer olasılıklardan da bahsedeceğiz. Eğitim sonunda da uluslararası uygulayıcı sertifikanızı alarak artık bir Access Bars Uygulayıcısı olacaksınız. :)


Eğer daha sonra siz de Access Bars eğitimleri vermek isterseniz toplamda 3 farklı kolaylaştırıcıdan birer Access Bars eğitimi alarak siz de eğitmen olmak için başvurabilirsiniz. Detayları BURADAN inceleyebilirsiniz.


ÜCRETLENDİRME:

Access Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir.

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)


İlk Katılım Ücretleri:

%100 Ülke Ücreti 380,00 EUR (ya da sınıf günü TL karşılığı )

%80 Ülke Ücreti   300,00 EUR (ya da sınıf günü TL karşılığı ) 

Türkiye Ücreti 9.600,00 TL

 

Tekrar ücreti %50 indirimli olarak 4.800,00 TL'dır.

Kayıt sırasında sistem, daha önceki eğitim katılımlarınıza bakarak ödeyeceğiniz ücreti otomatik hesaplamaktadır. Bu nedenle tekrar ücretinden yararlanmak için eğer varsa sistemde önceki sınıflarınızın kayıtlı olduğundan emin olun. Sorunuz olursa ya da sorun yaşarsanız lütfen doğrudan bu adrese e-posta gönderin:

cs.turkish@accessconsciousness.com

 

Çocuk ve Genç Ücretleri:

*15 yaş ve altındaki çocuklar ödeme yapan bir yetişkin ile birlikte ücretsiz katılabilirler (sadece ikramlar ve kitapçık için 500,00 TL ödeme alınır).

* 16-17 yaşındaki gençler ücretin yarısını öderler. 

* 18 yaş ve üzeri tam ücret öder.


Eğitim ücretine sınıfın el kitapçığı, renkli şemalar, uluslararası sertifika ve sınıfın ses kayıtları dahildir.


* Eğitim ücretinin Access Consciousness tarafından değiştirilmesi durumunda yeni ücretler ve geçerlilik başlangıç tarihi tarafınıza bildirilecektir. Ödeme yaptığınız tarihe göre ücret değişiminin size yansıtılıp yansıtılmayacağı Access Consciousness tarafından belirlenir.

Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir.

~Gary Douglas

ÖDEME:

Kitapçık ve sertifikalarınızın basılması ve katılımınızın konfirme edilmesi için eğitim başlamadan en az 48 saat önce aşağıdaki yöntemlerden biri ile 500 TL iadesi olmayan ön ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz! Kalan ödemenizi eğitim sabahı nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Eğer ön ödemenizi havale/EFT yoluyla yaparsanız ödeme dekontunuzu lütfen tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Ödemenizi aşağıdaki Kredi Kartı bağlantısını kullanarak site üzerinden yaparsanız bize otomatik ödeme bilgisi ulaşacaktır.


Eğer yurt dışında yaşıyor ve çalışıyorsanız ödemenizi nasıl yapacağınıza dair sorularınız için tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine yazabilir ya da 0544 140 47 71 no'lu telefona WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "Bars" ve katılmak istediğiniz tarihi yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!

Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı ile ödemede banka komisyonu ücrete yansıtılmıştır.

Ön ödeme, tekrar, genç ve çocuk kitapçık ile ikram ücretleri ödemelerinizi aşağıda ve mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla aynı bağlantı üzerinden ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanını girerek yapabilirsiniz.


1.600 TL Ön Ödeme kodu: ABONOY

0-15 yaş için kitapçık ve ikramlar ödeme kodu: CCK500

Tekrar Ücreti ya da 16-17 yaş Genç Ücreti  indirim kodu: ABYUY


1.600 TL ön ödemeden sonraTam Ücret Kalan Ödeme kodu: ABTUKY

Tekrar/Genç Ücreti Kalan Ödeme kodu: ABYUK

Eğer tam ödemenizi sınıftan önce yaparsanız 24 saat içinde adres, sınıf ses kayıtlarını dinleyebileceğiniz ve iletişim kuracağımız bağlantı bilgileri e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer sadece ön ödeme yaparsanız ses kayıtları bilgisi sınıftan sonra 24 saat içinde gönderilecektir.


❗️Gönderilen e-postalar e-posta sağlayıcınız güvenlik filtrelemesi yaptığından Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, lütfen onu da kontrol ettiğinizden emin olun.

KAYIT:

Sizden ricamız eğer bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına"Access Bars" ve katılmak istediğiniz tarihi yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğitimden sonra 24 içinde Access Consciousness sitesindeki hesabınızda "Sınıf Geçmişi" altında sınıfa katıldığınıza dair kaydınızı görebilirsiniz.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.

Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page