Access Consciousness benim ve tanıdığım yüzlerce insanın hayatlarını, bedenlerini, ilişkilerini, işlerini ve finansal realitelerini değiştiren muhteşem bir araçlar dizisidir. Bu nedenle ben de yıllardır Access’ten aldığım hediyeleri tanıdığım, tanımadığım herkesle paylaşmak için şevkle ve keyifle çalışıyorum. İşte Access’in sitesinde Access Consciousness böyle anlatılıyor:

Access Consciousness şu anda 176 ülkede bulunmaktadır ve geçtiğimiz 30 yıl içerisinde dünyanın her yerinden on binlerce kişinin hayatlarını değiştirmelerine katkı olmuştur. Sınıflar, seminerler, tele konferans serileri, kitaplar, ses kayıtları ve danışmanlıklar kanalıyla aktarılmıştır ve çoğu kişinin bununla ilgili sevdikleri şey gerçekten işe yarıyor olmasıdır!

Access Consciousness, arzuladığınız her şeyi yaratmak ve hayatınızda değiştirmek istediğiniz ancak şimdiye kadar değiştiremediğiniz her şeyi, farklı ve daha kolay bir yöntemle değiştirmek için araçlar ve sorular sunmaktadır. Bildiğinizi bilmeniz için sizi güçlendirir ve size tamamen farkında olmanız ve gerçekte olduğunuz bilinçli varlık olarak işlev göstermeye başlamanız için yöntemler sunar.

Bu hayat değiştiren teknikler, araçlar ve prosesler arzuladığınız hayatı yaratmanız adına sizi güçlendirmek için tasarlanmışlardır. Pratik, dinamik ve pragmatik olan bu teknikler, günlük hayatınızda daha bilinçli olmanızı ve alıp kabul etmenin önüne koyduğunuz tüm bariyerleri elimine etmenizi adım adım kolaylaştırırlar. Ondan sonra hayat; “Neyi seçmek isterdim? Ne yaratmak isterdim? Hayatta olmakla ne kadar eğlenebilirim?” sorularının macerası haline gelir.

Bildiğinizi takip etmeye ve soru sormaya gönüllü olduğunuz zaman, bu tüm dünyanızın kilidini açacak olan tek şey olabilir. Bunun için hazır mısınız?
~Dr. Dain Heer

Bu yazının orijinalini Access Consciousness sitesinde bulabilirsiniz.

Access Consciousness nasıl yaratıldı?

Amerikanın Sesi Radyo Ağının bir numaralı söyleşi programı olan Access Consciousness Programında Access Consciousness kurucusu ve ortak yaratıcısı Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’i Access’in nasıl yaratıldığını konuşurlarken dinleyin. Access’i böylesine farklı kılan şeyin bir parçası, Access’in sürekli yaratılıyor olmasıdır. Bu özgün bölümün kaydedildiği zamanda Access sadece 47 ülkede mevcuttu. Bugün bütün dünya genelinde sınıfları, kolaylaştırıcıları ve uygulamacılarıyla 176 ülkede mevcuttur. Nasıl başladığını, nasıl geliştiğini ve bugün nasıl sürekli değiştiğini keşfedin.

Türkçesini buradan dinleyebilirsiniz:

Lütfen İngilizcesini dinlemek için de BURAYA tıklayınız.