THE FOUNDATION

Ya eğer dünya, insanların oldukları hediyeler için fark edilerek kabul edilebildikleri bir yer olabilseydi?
~ GARY DOUGLAS

Access Consciousness The Foundation eğitimi sizi, hayatınızda değiştirmek istediğiniz herhangi bir şeyi ve her şeyi değiştirmek üzere güçlendirmek için tasarlanmıştır. Bu sınıfta size çok sıklıkla işlevsel olduğunuz sınırlamaların temelinden kopup ayrılmanız ve yeni, sınırlamasız olasılıklardan oluşan bir platform kurma izin verecek araçlarla dolu bir araç kutusu verilir, böylece gerçekten arzuladığınız yaşamı kolaylıkla ve neşeyle ve ihtişamla yaratmaya başlayabilirsiniz.

Neyi arzuluyorsunuz? Farklı ne olmak isterdiniz? Daha fazla neşe ister miydiniz? Daha fazla eğlence? Daha fazla kolaylık? Sabahları, dünya gezegeninde olmanın verdiği mutluluğun şükran duyusuyla uyanmak ister miydiniz?

Sizin için bu her ne ise o mümkündür. Dünyanın her tarafından, ben dahil yüz binlerce kişi Foundation sınıfında size tanıtılacak olan basit ve pragmatik Access Consciousness araçlarını kullanarak arzuladığımız yaşamı yaratarak gerçekleştirdik ve keyifle devam ediyoruz…

Her şey değişebilir. Hey şey mümkündür.
Soru şudur; siz onu seçecek misiniz?

Ya eğer artık başka bir seçiminiz yokmuş gibi yaşamak zorunda olmasaydınız ve bu düşüncenizin sınırlamasının temelini kolaylıkla ortadan kaldırmanız mümkün olsaydı!

Kendinize bu hediyeyi verir miydiniz?

Yanıtınız “evet” ise gelip her şeyin mümkün olabileceği bu 4 günlük yoğun keşifte henüz hayatınızda kullanmadığınız bir farkındalığın temeli hakkında farkındalık kazanmak için bizimle oynayın…https://www.youtube.com/embed/TeornPnNDWg?feature=oembedTürkçe tercüme için ayarlardan Turkish opsiyonunu seçiniz.

Türkçe tercüme için ayarlardan Turkish opsiyonunu seçiniz.

Katılım Ön Koşulu: Access Bars eğitimi

* Eğer henüz bir Access Bars sınıfı almadıysanız Foundation öncesinde sizin için bir Access Bars sınıfı organize edebiliriz.

Ücretlendirme:
İlk eğitimin ücreti Türkiye’de yaşayan ve çalışan kişiler için 5.750,00 TL’dır.
Tekrar katıldığınızda %50 indirimli ödeme yaparsınız.
Diğer ücretler: 15 yaş ve altındaki çocuklar ödeme yapan bir yetişkin ile birlikte ücretsiz katılabilirler (sadece ikramlar ve kitapçık için ödeme alınır).
16-17 yaşındaki gençler ücretin yarısını öderler. 18 yaş ve üzeri tam ödeme yapar.

Ücrete dahil olanlar:
Sınıfın el kitapçığı, uluslararası sertifika, sınıfın MP3 ses kayıtları ve 1 ay sonra yapılacak olan ücretsiz takip Zoom tele konferansı.

Lütfen en yakın The Foundation eğitiminin tarihini görmek ve kayıt olmak için Etkinlik Takvimine tıklayınız.