top of page

Senfoni Grup Tadımlık

Ücret

₺750,00

Süre

30 Dakika

Detaylar

Enerjilerle olan kapasitenizin benzersiz olduğunun farkında mısınız? Dünya ile tını uyumunuzun olağanüstü bir hediye olduğunu biliyor musunuz? Ya eğer siz bütün olasılıkların bir maestrosu iseniz?


Senfoni çalışması enerjetik güçlendirme ve değişimle ilgilidir ve sizi tamamen farklı bir şekilde YAŞAMAYA açılmaya davet edebilir. Her bir kişi, alıp kabul etme ve hediyelendirme enerjileri ile eşsiz bir kapasiteye sahiptir ve bir Senfoni uygulaması, yaşamın içinde satın aldığınız her şeyin ötesinde gerçekten sizin için ve bedeniniz için gerçek olana erişmeye başlamanıza izin verir.


Senfoni çalışmaları, Access Consciousness araçlarına ve Dr. Dain Heer tarafından yaratılan enerjetik dönüşüm çalışmalarına dayanmaktadır.


Bu çalışma ile birlikte olasılıklar evreninden birlik bilincine doğru bir yolculuğa çıkacak, sihir ve mucizeleri neşe, kolaylık ve ihtişamla yaşamınıza dâhil etmeye başlayacaksınız.


Siz bir yürüyen olasılıklar patlaması mısınız? Kendiniz için daha önce hiç duyulmamış, görülmemiş ve konuşulmamış enerjilerle dolu farklı, yepyeni ve kocaman bir oyun alanı yaratmak ister miydiniz?


Şimdi sizin için, hepimiz için ve dünya için başka neler mümkün?


Şu anda tüm Dünya’da bugüne kadar Dr. Dain ile en az 4 SOP (Olasılıklar Senfonisi) eğitimine katılarak İleri Seviye Senfoni Uygulayıcısı olan 100’e yakın kolaylaştırıcı bulunmaktadır.

*Tüm SAP’lere (İleri Seviye Senfoni Uygulayıcıları) BURADAN ulaşabilirsiniz.


Olasılıklar Senfonisi sınıflarına katılan ve Senfoni seansları alan dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarımızın paylaşımlarını aşağıdaki videoda Türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz.


Ön Koşul: Yok


Tarihler: 25 Temmuz 2023 | 22 Ağustos 2023 | 26 Eylül 2023

Saat: 22.00-22.30


Ücret:   750,00 TL


Ücret tek çalışma için geçerlidir. Her tarih için ayrı ödeme yapılır. Tekrar ücreti yoktur.


Çalışma ortalama 30 dakika sürer ve bu süre enerjinin akışına göre değişiklik gösterebilir.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. ~Gary Douglas


Kredi kartı ile ödeme yapmak için BURAYA tıklayın. Ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Lütfen havale/eft ödemenizi yaparken açıklama kısmına “SOP yazın ve ödeme dekontunu info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size kayıtları indirebileceğiniz bağlantı bilgilerini iletebilmemiz için bize e-posta ile ulaşmayı unutmayın! 

Ödemeniz bize ulaştığında 24 saat içerisinde katılım bilgileriniz e-posta adresinize gönderilir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam klasörüne düşebilir, lütfen ödeme yaptıktan sonraki 24 saat içinde Junk/Spam klasörünüzü de kontrol edin.

Sizden ricamız eğer çalışmada bize katılmayı seçiyorsanız lütfenAccess Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz içinwww.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "SOP" yazarak kayıt olmanız. Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.

Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page