top of page

Senfoni'yi Tanıtmak

Ücret

₺2.650,00

Süre

2 saat

Detaylar

Senfoni'yi Tanıtmak Giriş Eğitimi


Bir enerjetik sihirbaz olduğunuzu bilmeye gönüllü müsünüz?


Evet SİZ! Her şeyi değiştirebilecek enerjetik kapasitelere sahipsiniz – eğer onları kullanmaya, pratik yapmaya ve onlarla oynamaya başlarsanız.


İleri Seviye Senfoni Uygulayıcıları tarafından kolaylaştırılan bu elle uygulamalı tadımlık sınıf, Olasılıklar Senfonisi (SOP) aracılığıyla bu sihre doğru yolculuğunuzun başlangıcıdır!


Bir seçim yapılana kadar evrendeki her şey bir olasılık ve bir ihtimaldir. Ve her yerde bir olasılık vardır. O havanın ve etrafımızdaki moleküllerin içindedir.


Bu sınıfta, tüm hayatınızın aslında nasıl bir enerjetik hareket olduğunu deneyimleyeceksiniz.


Problemleriniz dahil hiçbir şey katı değildir.

"Vay canına, her şeyi hareket ettirebilirim!"i fark etmeye başlayacaksınız.Bunun için hazır mısınız?Eğer evetse – oynamaya hoş geldiniz!


Senfoni Nedir?

Dain Heer tarafından geliştirilen Olasılıklar Senfonisi (SOP), bilincin moleküllerini hareket ettirerek kendi hayatınızı, yaşamanızı ve realitenizi yaratmaya başlamak için evrenin enerjilerini kullanmanın benzersiz bir yoludur.


Ön Koşul: The Foundation veya Küresel Foundation

Tarih ve Saat: 23 Eylül 2023 Cumartesi, 19.00-21.00


Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir:

(Türkiye %80 ülkesidir. Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)


%100 ülke ücreti 100,00 EUR / 3.300,00 TL

% 80 ülke ücreti  80,00 EUR / 2.650,00 TL STTRU80


15 yaş ve altındaki çocuklar ödeme yapan bir yetişkin ile birlikte ücretsiz katılabilirler. 16-17 yaşındaki gençler ücretin yarısını öderler. 18 yaş ve üzeri tam ücret öder.

Sınıf ücretine el kitapçığı ve sınıfın MP3 ses kayıtları dahildir. 


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. 

~Gary Douglas


Katılımınızın konfirme edilmesi için en geç sınıftan 72 saat önce saat 14.00’e kadar aşağıdaki yöntemlerden biriyle 500 TL iadesi olmayan ön ödeme yapmanızı rica ediyoruz! Kalan ödemenizi eğitim günü nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. 


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Lütfen havale/eft ödemenizi yaparken açıklama kısmına katıldığınız etkinliğin adını “BDD”  olarak yazın ve ödeme dekontunu info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın! 


Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı komisyonu kredi kartı ile ödemede tutara yansıtılmıştır. Ön ödemenizi, tekrar ve genç ücretleri ödemelerinizi mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla aynı bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde katılım bilgileri ve ses kayıtlarını indirme bağlantısı e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer kalan ödemenizi eğitimde yaparsanız ses kayıtları indirme bağlantısı eğitimden sonra 24 saat içinde gönderilir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "BDD" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…


Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page