top of page

Entitilerle Konuşma

Ücret

Giriş €60,00 / Giriş ve Başlangıç €1.300,00

Süre

Giriş 2 Saat / Başlangıç 10 Saat

Detaylar

Farkında olduğunuz veya farkında değilmişsiniz gibi davrandığınız tüm entitiler ve enerjilerle nasıl başa çıkacağınızı ve onlarla nasıl çalışacağınızı öğrenmek ister misiniz? Peki ya entiti farkındalığına karşı tüm korku ve direnci gerçekten aşmaya ne dersiniz?! Kendi farkındalığınızı nasıl geliştireceğinizi ve ruh dünyasını görme ve çalışma şeklinizi nasıl değiştireceğinizi öğreneceğiniz Entitilerle Konuşmak - Başlangıç sınıfında bize katılın.


Giriş Eğitimi 

Ön Koşul: Yok 

Süre: 2 Saat Tarih ve Saatler:


Başlangıç Eğitimi

Ön Koşul:

  • 1 kez Access Bars sınıfı almış olmak

Süre: 10 Saat Tarih ve Saatler:

* Eğitimler sadece Şahsen Katılımla yapılır.

* Bitiş saati enerjinin akışına göre değişebilir. Eğitim başlamadan en az 10-15 dakika önce gelerek eğer henüz yapmadıysanız ödemenizi yapmanız ve bir çay, kahve eşliğinde rahatlamanız için kendinize zaman verin.


* Öğle yemeği molası 1,5 - 2 saattir.


* Mekan bilgisi kayıt olduğunuzda adres ve tarif detayları ile e-posta adresinize iletilecektir.

* Sınıf ücretlerine sınıfın ses ve video kayıtları dahildir.

* Eğer Başlangıç Eğitimi'ne katılıyorsanız ve daha önce Giriş Eğitimi aldıysanız yine de bu eğitimin Giriş bölümüne katılmanız gerekmektedir ve ücrete dahildir!

* Daha önce Entitilerle Konuşma - Giriş sınıfa katılmış olsanız bile Her Başlangıç sınıfı için o sınıfın Giriş sınıfına katılmanız gerekmektedir.

* Eğer Giriş sınıfına katıldıktan sonra Başlangıç sınıfa katılmayı seçerseniz Giriş sınıfı ücreti Başlangıç sınıfı ücretinden düşülecektir!

Access Consciousness Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir. (Türkiye %80 Ülkesidir. Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

Giriş Eğitimi %100 ülke ücreti 75,00 EUR / 1.615,00 TL % 80 ülke ücreti  60,00 EUR / 1.290,00 TL  

Başlangıç Eğitimi %100 ülke ücreti 1.300,00 EUR / 27.950,00 TL % 80 ülke ücreti  1.040,00 EUR / 22.360,00 TL 

* Giriş Eğitimi için Tekrar Ücreti yoktur!

* Başlangıç Eğitimi için Tekrar Ücreti ödemek istiyorsanız Entitilerle Konuşma ekibinin onayı için lütfen ilk katıldığınız Entitilerle Konuşma Başlangıç eğitiminin tarihini, yerini ve kolaylaştırıcı adını info@bilincleyasam.com adresine iletin. Entitilerle Konuşma ekibinden onayınızı alarak size bilgi verelim. Ekip onaylamadan tekrar ücreti kabul edilememektedir.

Sınıf ücretine sınıfın el kitapçığı ve sınıfın ses kayıtları dahildir.

Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. ~Gary Douglas

Kitapçık ve sertifikalarınızın hazırlanarak katılımınızın onaylanması için aşağıdaki Havale/EFT ile ödeme bağlantısındaki hesaplardan birine ya da Kredi Kartı ile ödeme bağlantılarında bulunan kupon kodları ile en geç eğitimlerin başlangıcından 48 saat önce iadesi olmayan, Giriş eğitimi için 800 TL ve Giriş + Başlangıç sınıfı için 2.500 TL ön ödeme yapmanızı rica ediyoruz! Kalan ödemenizi eğitim günü nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile Giriş Eğitimi etkinlik kayıt ve ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı ile Başlangıç Eğitimi etkinlik kayıt ve ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Kredi kartı ödemelerinde ödemenizi yaşadığınız ve çalıştığınız ülkeye göre mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla yukarıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "TTTE Giriş" veya “TTTE Başlangıç” yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!

Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde ses ve video kayıtlarınızı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.

Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına  "TTTE Giriş" veya “TTTE Başlangıç” yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.

Henüz www.accessconsciousness.com sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler...

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPF, CF, ESSEP, Maestro, SAP, TTTE CF & Tercüman

bottom of page