top of page

Borçtan Kurtulmak Neşeyle Programı

Ücret

₺35.000,00

Süre

10 Saat

Detaylar

Borçtan Kurtulmak Neşeyle Programı


“Hiç kimsenin para sorunu yaşamasına gerek yok!” Simone MilasasParanın etrafındaki tüm realitenizi değiştirmeye hazır mısınız? Paranın etrafında hangi bakış açısına sahipsiniz, ki eğer onu değiştirseydiniz sizin için farklı bir realite yaratır mıydı?


Borç içinde misiniz? Para ile daha fazlasını yaratmayı arzu ediyor musunuz? Daha fazla servet yaratımı?Ya eğer farklı bir  şeyi seçebilseydiniz? Paraya yaratımın kaynağı olarak bakmayı bırakın ve yaratımın kaynağının siz olduğununuzu fark ederek kabul etmeye başlayın! Bu program, Simone Milasas’ın Borçtan Kurtulmak Neşeyle kitabına dayalı olarak İşin Neşesi Sertifikalı Kolaylaştırıcıları tarafından kolaylaştırılır. 


Ön koşul: Yok Simone Milasas'ın Borçtan Kurtulmak Neşeyle kitabını okumanız şiddetle tavsiye edilir. Eğer bu programa katılıyorsanız kitabı BKNP25 kodu ile BURADAN %25 indirimle satın alabilirsiniz.


Tarih ve Saatler: 06 Aralık 2023 - 07 Şubat 2024 tarihlerinde her hafta Çarşamba akşamı 21.00-22.00 saatleri arasında 10 tele konferans


Ücretlendirme:

Access Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir. (Türkiye %80 ülkesidir. Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.) 


%100 Ülke Ücreti 1.880,00 EUR / 54.980,00 TRY ----------

%80 Ülke Ücreti 1.504,00 EUR / 43.990,00 TRY BKNP80

Türkiye Ücreti ---------------- / 35.000,00 TRY BKNPTR


5.000,00 TRY Ön Ödeme için kupon kodu: BKNOD

Dilerseniz ön ödemeden sonra tele konferans başlangıç gününe kadar bu kupon kodu ile 3 kez 10.000,00 TRY ödeme yaparak ödemenizi tamamlayabilirsiniz: BKN10B

Kalan 30.000,00 TRY ödemenizi bir kerede yapmak için kupon kodu: BKNKLN


Tekrar ücreti yoktur!


15 yaşına kadar çocuklar ödeme yapan bir yetişkinle ücretsiz katılabilirler. 16-17 yaşındaki gençler yarı ücret öderler. 18 yaş ve üzeri Tam Ücret öder. Tekrar ücreti yoktur!


Ücrete tele konferansların görüntü ve ses kayıtları ile el kitapçığı ve haftalık çalışma dokümanları dahildir. 

 

Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. 

~Gary Douglas

 

Size katılım bilgileri ve kitapçıklarınızı zamanında iletebilmemiz adına ödeme için son tarih ve saat 4 Aralık saat 14.00’e kadardır! Ön ödemenizi kaydolduğunuzda yapabilirsiniz ve eğer ön ödeme yaptıysanız kalan ödemenizi tele konferans başlamadan en az 24 saat önce tamamlamanızı rica ediyoruz.


Kredi kartı ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın. Ödemeleri mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla yapabilirsiniz.

Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "BKN10" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile tugbaoksalilebilincleyasam@gmail.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde katılım bilgileri ve ses kayıtlarını indirme bağlantısı e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer kalan ödemenizi eğitimde yaparsanız ses kayıtları indirme bağlantısı eğtitimden sonra 24 saat içinde gönderilr. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "BKN10" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 

Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…


Kolaylaştırıcı

Ayşegül Sevil & Tuğba Oksal

Ayşegül Sevil & Tuğba Oksal

bottom of page