top of page

Access Consciousness Araçları ile Netlik Akşamları 2024

Ücret

₺900,00

Süre

60 Dakika

Detaylar

Access Consciousness Araçları ile Netlik Akşamları - 2024


Farklı bir hayat yaratıp gerçekleştirerek keyfini çıkarmak mı istiyorsunuz? Eğer gerçekten bu seçiminizde samimi iseniz Access Consciousness araçlarını öğrenmenizi ve günlük hayatınıza geçirmenizi öneririm. Bunu kolaylıkla yapmanız için sizi hayatınızda mevcut kılacak en harika araçlardan biri Netlik Akşamları'dır! Gelip bu akşamlarda bize katılın, birbirinden farklı konularda sohbet ederken kolaylıkla farkındalıklarınızı açığa çıkarın, araçları her gün hayatınıza nasıl ve nerelerde uygulayabileceğinizi keşfedin, ilham alın, değişin, dönüşün...

KATILIM, ÜCRETLENDİRME, ÖDEME ve KAYIT detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.


KATILIM Katılım ön koşulu yoktur. Zoom üzerinden çevrim içi olarak yapılır. Kaydolmak için lütfen aşağıdaki KAYIT başlığı altındaki bağlantıları kullanın.


Süre: 60 dakika

Tarih ve Saatler:

09 Temmuz - Spiritüel Yobaizm

16 Temmuz - Hayatınızın Nasıl Olmasını İstersiniz?

23 Temmuz - Kim Olmanız Gerekiyor?


* Süre enerjinin akışına göre değişiklik gösterebilir.

* Tercüme takvimine göre gün ve saatler değişebilir.

* Her telekonferans için benimle ve katılımcılarla etkileşime geçebileceğiniz, aynı zamanda telekonferanstan sonra ses ve video kayıtlarınızı tekrar izleyip dinleyebileceğiniz bir Telegram grubunuz olacaktır.


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. 

~Gary Douglas

 

Lütfen tele koferans serisi başlamadan en az 24 saat önce kaydolun ve ödemenizi yapın! Böylece kolaylıkla size tüm bilgileri zamanında iletebiliriz :-) 


ÜCRETLENDİRME Access Ülke Ücretlendirmesi geçerlidir. Aşağıdaki ücretler Türkiye'de yaşayan ve çalışan kişiler içindir.

(Yaşadığınız ülke için geçerli ücretlendirme yüzdelerini BURAYA tıklayarak Country Pricing sütunu altında görebilirsiniz.)

Tek Telekonferans Katılımı 3 Telekonferans Katılımı Nakit ödeme 900,00 TL 2.430,00 TL

Kredi kartı ödeme 1.026,00 TL          2.770,20 TL

               

* Tekrar ücreti yoktur! 

* 3 telekonferans için site üzerinden kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz aşağıdaki kredi kartı bağlantısından ürünü sepetinize ekledikten sonra sepette NA10IN indirim kuponunu kullanabilirsiniz.


ÖDEME

Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne tek telekonferansa katılıyorsanız "NA gün ay" veya 3 telekonferansa da katılıyorsanız "NA ay" yazın ve dekontunuzu ad, soyad ve gerekirse size ulaşabilmemiz için telefon bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!!

Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır.


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde katılım bilgileri ve ses kayıtlarını indirme bağlantısı e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.

KAYIT

Eğer katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki hesabınızda oturum açın ve katılmak istediğiniz tarihlerdeki telekonferanslara aşağıdaki bağlantılara tıklayarak Access sitesi üzerinden kaydolun: 09 TEMMUZ 16 TEMMUZ 23 TEMMUZ


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize e-posta gönderin ya da 0544 140 47 71 no'lu telefona WhatsApp üzerinden mesaj yazın.

Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…


______________________________


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFF, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page