top of page

Access Consciousness Araçları ile Bilinçle Yaşam Serisi 2023

Ücret

₺1.750,00

Süre

4 x 90 Dakika

Detaylar

Access Consciousness Araçları ile Bilinçle Yaşam Serisi 2023


Bu program Access Consciousness Uzmanlık Onaylıdır!


Access Consciousness araçları ile nasıl bir Bilinçle Yaşam yaratarak yaşayabileceğinizi keşfetmek ister misiniz? Bu yıllık program 2022 yılı Ocak ayında başladığımız Access Consciousness Araçları ile Netlik Akşamlarının devamı gibidir. 


Access’in günlük hayatımızda yoğun olarak kullandığımız temel araçlarının yanı sıra yaklaşık 8000 farklı aracı vardır! Bu araçları öğrenmeye ve uygulamaya başladıkça onları olmaya da başlarsınız. Ve hayatınız günden güne daha da kolaylaşmaya başlar…


Bu yıllık program size, 

* Access Consciousness’ı daha kolaylıkla kavramız, 

* Araçları nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz,

* Günlük hayatınızda daha fazla Kolaylık, Neşe ve İhtişam yaratmanız 

* Ve araçları kolaylıkla günlük hayatınızda uygulamanız 

için oldukça büyük bir katkı olacak! 


Şimdi bugüne kadar hiç hayal bile edemediğiniz neleri seçebilir, oluşturabilir, kurabilir ve yaşayabilirsiniz?


Ön Koşullar:

  • 2022 yılı Netlik Akşamları serisine yıl boyu katılmış olmak

  • Ya da en az 1 kez Access Bars eğitimi almış olmak 

Süre: 4 x 60-90 dakika Gün ve Saatler: Her hafta Salı 20.00-21.30

* Tercüme takvimine göre gün ve saatler değişebilir.

* Her ay başında tarih ve saatler, o ay işleyeceğimiz konular, Zoom katılım bilgileriniz ve ses kayıtlarınızı indireceğiniz bağlantı e-posta ile gönderilir.


* Yıl boyunca etkileşimde kalabileceğimiz bir Telegram grubumuz da var!


* Tele konferanslardan birine canlı katılamazsanız kayıtlardan tekrarını dinleyebilirsiniz. Kayıtlar tele konferanstan sonra en geç 24 saat içinde İndirme bağlantınıza yüklenir.


OCAK 2023

03 Ocak - Bilinçle Yaşam Nedir?

17 Ocak - Bu Realitenin Ötesinde 

27 Ocak - Olduğunuz Her Şey Olmak  

31 Ocak - Sizin Gerçeğiniz


ŞUBAT 2023

06 Şubat - Sahtekâr Devriye ve Nedensel Realite

17 Şubat - Varsayımsal Realiteler

20 Şubat - Bağlamsal Realiteler

28 Şubat - Çatışmalı Evrenler


MART 2023

06 Mart - Kötülük 

17 Mart - İyileştirme ve Öldürme Enerjileri 

20 Mart - Tepkisel Realite İhtiyacı 

28 Mart - Yapay Zekâ


NİSAN 2023

04 Nisan - Gerçek ve Gerçeklik

11 Nisan - Yapısal Uyum

18 Nisan - İşlemsel Realiteler

25 Nisan - Refleks Realiteler


MAYIS 2023

02 Mayıs - Kaos ve Düzen

09 Mayıs - Manipüle Etmek ya da Edilmek

16 Mayıs - Şifa, İyileşme, Seçim 30 Mayıs - Hisler ya da Hissizlik


HAZİRAN 2023

06 Haziran - Hisler karşısında Algılama

13 Haziran - Düşünceler karşısında Bilme

20 Haziran - Duygular karşısında Olma

27 Haziran - Seks ve Seks Reddi karşısında Alıp Kabul Etme


TEMMUZ 2023

04 Temmuz - Para, Neşe ve Alıp Kabul Etmek 11 Temmuz - Yalan Söylemek 25 Temmuz - Amaçlar ve Öncelikler 31 Temmuz - Üretmek, Yaratmak, Kurmak


AĞUSTOS 2023 

Serbest formatta soru ve kolaylaştırma

08 Ağustos - Bedenler 15 Ağustos - İlişkiler

22 Ağustos - Para

29 Ağustos - İş EYLÜL 2023

05 Eylül - İnsanlığın Kurtarıcısı 12 Eylül - Realitenin Sıfır Toplamı 19 Eylül - Bu Realitnin Gözleri 26 Eylül - Yoğunluk, Zevk ve Acı


EKİM 2023

03, 10, 17, 24 Ekim tarihlerinde 4 hafta boyunca her Salı akşamı 21.00'da…

Hayatımızda mevcut olmak, kendimize izin vermek, kendimizi yargılamaktan, şüphe duymaktan, yapmak istediğimiz seçimlerden tereddüt duymaktan çıkmak için Olmak ve Enerji Akışları Yaratmak


KASIM 2023

08, 15, 21, 28 Kasım taihlerinde 4 hafta boyunca her Salı akşamı 21.00'da…

Hayatımızın her alanında bizi sıkıştıran varsayımsal realiteler, tepkisel realite ihtiyaçları, tepkisel yanıt sistemleri balçığı, yapay zekâ gerçekleştiricileri, insanlığın kurtarıcısı ve elektromanyetiklerden özgürleşmek!


ARALIK 2023

07 Aralık - Beden ve Farkındalık 12 Aralık - İlişkiler ve Farkındalık 19 Aralık - İş, Para ve Farkındalık 26 Aralık - Yeni bir Realite, Yeni bir Yıl


Bir şeyi gerçekten seçtiğinizde sakinliğin, ferahlığın, kolaylığın ve heyecanın enerjisi gelir. 

~Gary Douglas

 

Lütfen tele koferans serisi başlamadan önceki ayın en geç son günü saat 14.00’e kadar kaydolun ve ödemenizi yapın! Böylece kolaylıkla size tüm bilgileri zamanında iletebiliriz :-) 


Ücret: 1.750,00 TL                                


Ücrete tele konferansların aylık görüntü ve ses kayıtları da dahildir. 

Tekrar ücreti yoktur!


Kredi kartı ile ödeme için lütfen BURAYA tıklayın.

Ön ödemenizi, tekrar ve genç ücretleri ödemelerinizi mağazadaki ödeme bağlantısında bulunan kodlarla aynı bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.

Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınızda ödeme bilginiz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Lütfen yaşadığınız ve çalıştığınız ülkenin ücretini kredi kartı ile ödemek için ürünü sepetinize eklediğinizde "Bir promosyon kodu girin" yazan bölüme kupon kodlarından uygun olanı girerek ödemeyi yapın.


Havale/EFT ile ödeme yapmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda lütfen dekont açıklama bölümüne "ACBY Ay" yazın ve dekontunuzu ad, soyad bilgileriniz ile info@bilincleyasam.com adresine gönderin. Eğer dekontu doğrudan banka cep şubesinden e-posta adresimize gönderiyorsanız lütfen size katılım bilgilerini iletebilmemiz için kendi e-posta adresinizi bize iletmeyi unutmayın!


Ödemenizi yaptıktan sonra 24 içinde katılım bilgileri ve ses kayıtlarını indirme bağlantısı e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer kalan ödemenizi eğitimde yaparsanız ses kayıtları indirme bağlantısı eğtitimden sonra 24 saat içinde gönderilr. Gönderilen e-postalar Junk/Spam (İstenmeyen/Gereksiz) kutusuna düşebilir, onu da kontrol ettiğinizden emin olun.


Sizden ricamız eğer eğitimde bize katılmayı seçiyorsanız lütfen Access Consciousness sitesindeki kayıt işleminizi tamamlayabilmemiz için www.accessconsciousness.com sitesindeki hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz ile sayfanın başındaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak açıklama kısmına "ACBY Ay" yazarak kayıt olmanız ve yukarıdaki yöntemlerden biri ile ödemenizi yapmanız.


Eğer daha önce bir Access Bars ya da herhangi bir tele konferans, canlı yayına kayıt olarak katıldıysanız mutlaka sitede bir hesabınız vardır. Eğer hesabınızı sizin bir başkası oluşturduysa ya da son birkaç yıldır hesabınız kullanılmadığı için pasif hale geldiyse lütfen Türkçe olarak cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine yazarak durumu bildirin. Oturum açma bilgilerinizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki "hesap bilgilerinizi unuttuysanız" videosunu izleyin, yine de sonuç alamazsanız Müşteri İlişkilerine yazın.


Henüz Access Consciousness sitesinde bir hesabınız yoksa ve daha önce bir eğitim almanıza rağmen eğitiminiz hesabınıza kaydedilmediyse lütfen aşağıdaki ilgili videoları izleyerek kendiniz için ve dilerseniz çocuklarınızı da beraberindekiler'e ekleyerek bir hesap oluşturun ve kolaylaştırıcınızı arayarak sizi eğitime kaydederek giriş işleminizi yapmasını rica edin. Sonuç alamazsınız daha önce katıldığınız eğitime ait tarih, şehir ve kolaylaştırıcı adı ile sertifikayı cs.turkish@accessconsciousness.com adresinden Müşteri İlişkilerine gönderin. Lütfen hesabınızdaki ad, soyad, e-posta, telefon ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve daha sonraki eğitim katılımlarınızda da kolaylaştırıcılarınıza aynı e-posta adresini verin.


Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınız e-posta adresinizdir, şifre olarak 6 haneli içinde Türkçe karakter, boşluk ya da simge bulunmayan ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun.


Türkçe hesap oluşturmak

Türkçe çocuklarınızı hesabınıza eklemek

Türkçe hesap bilgilerinizi unuttuysanız


Eğer herhangi bu eğitimle ilgili bir sorunuz olursa da lütfen info@bilincleyasam.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.


Tüm seçimleriniz ve olduğunuz hediye için teşekkürler…

Kolaylaştırıcı

Tuğba Oksal

Tuğba Oksal

AFP, AHP, BF, BPP, BYCF, CF, ESSEP, JCF, Maestro, SAP & Tercüman

bottom of page